Uzupełnij każde zdanie z luką stosując podane wyrazy

Pobierz

W każdą lukę można wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając wyraz już podany.. Zadanie.. W każdą luke mozesz maksymalnie wpisac 3 wyrazy w to wyraz już podany 1Matthew was to slow to win the race.. Question from @Ksawierchechlac - Szkoła podstawowa - Język angielskiWykorzystując podane wyrazy uzupełnij w zeszycie każde zdanie z luką tak, by zachować sens zdania wyjściowego.. Zdanie może być pojedyncze lub złożone - ile orzeczeń, tyle zdań.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna.. 23.Tekst z lukami Brakujące słowo.. 2011-03-25 16:55:04; Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrażeniami przyimkowymi.Wykorzystaj podane wyrazy.. - Zapytaj.onet.pl - Home Szkoła i Edukacja Szkoła Podstawowa Punkty: 105 WeronikasasWykorzystując podane wyrazy,uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Zadanie Agatek 23 Wykorzystując podane wyrazy,uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania wyjściowego 1.. Mar 12, 2021Feb 1, 2021Feb 10, 2021Feb 19, 2021Apr 22, 2021Uzupełnij każde zdanie z luką, stosując podane wyrazy w niezmienionej formie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. 2.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (13.1.-13.4.).. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy, wliczając w to wyraz już .Uzupełnij każde zdanie z luką wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami nie zmieniaj formy podanych wyrazów w każdą lukę wpisz maksymalnie 3 wyrazy wliczając w to wyraz już podany..

2.Uzupełnij każde zdanie z luką tak, ... Uzupełnij zdania,wpisując podane wyrazy.

W każdą lukę można wpisać maksymalnie pięć wyrazów, wliczając wyraz już podany.. Klasa 2 Klasa 3 Polski lektura.. Zadanie.. człony zdania: dopełnienie, okolicznik i przydawkę.Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Wyjaśnienie: tell sb not to do sth - powiedzieć komuś, by czegoś nie robił.. MADE some mistakes in your .Głównymi częściami zdania są: podmiot i orzeczenie.. Środki językowe: Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij tekst - Dziewczynka z parku Brakujące słowo.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa, wliczając w to wyraz już podany.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.Uzupełnij każde zdanie z luką tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. W każdą lukę mozesz wpisać maksymalnie 3 słowa, wliczając w to wyraz już podany PROSZĘ O POMOC DAM NAJ!. 2010-11-05 21:35:02; Zamień podane zdania twierdzące na przeczące oraz ułuż pytania w Past Simple wykorzystując podane wyrazy?. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy, wliczając w to wyraz już podany.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.)..

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. 9.1.Zaproszenie z luką - FUNKCJE JĘZYKOWE * zdania z luką * - Zdania z luką -ćwiczymy głoskę sz. - Quo vadis - tekst z lukami - Wiosna- tekst z lukami.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. 1. was introduced to Odpowiedź na zadanie z Repetytorium ósmoklasisty 20185.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Pokaż więcej.Uzupełnij zdania wykorzystując wyrazy w nawiasie?. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę odpowiedni wyraz.. nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Uwaga: nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak abyWykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami uzupełni kazde zdania z luką tak aby zachowac sens zdania wyjsciowego.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wykorzystaj podany wyraz, nie zmieniając jego formy.Zadanie Maite1629 Uzupełnij każde zdanie, tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. 2012-04-25 19:07:14; Uzupełnij zdania wykorzystując podane wyrazy w odpowiedniej formi.Wykorzystaj wyrazy podane wielkimi literami uzupełnij każde zdanie z luką tak aby zachować sens zdania właściwego jeden cztery wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań uwaga nie zmieniaj formy podanych wyrazów w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy wliczając w to wyraz już podane..

Pierwsze litery wyrazów zostały podane.

Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zdanie pojedyncze rozwinięte oprócz pomiotu i orzeczenia zawiera drugorzędne.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Zdanie pojedyncze nierozwinięte ma tylko podmiot i orzeczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt