Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pytania otwarte

Pobierz

Napisz do nas.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Pobierz.. 278 Obserwuj autora Zobacz .. Dla fanów Hobbita.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. O Autorze taylor_123.. NAUKA O JĘZYKU a) odpowiadają na pytanie: co robić?Testy z lektur na najwyższym poziomie!. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Nie ma tu testu tylko link.. Lektury 5 lat temu.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 15 Obserwuj autora Dodaj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. czytajcie dokładnie polecenia to wam pomoże ;) Widget .. Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Literatura Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (fioletowy) Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z Lektury .John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

1 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. cz.2 2014-12-30 16:48:18Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Zgadnę Twój numer .Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Najnowsze quizy.. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: .. Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test .,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

...Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 2011-05-31 20:57:11 Z góry dziękuję za pomoc 2018-11-10 19:05:18 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Rozwiąż test!1.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Test składa się z 12 pytań.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Zobacz profil.. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Tolkiena.. 2012-04-19 14:30:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkien).. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece RozwiązanieTest z lektury ,,Hobbit" ..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Quiz w Poczekalni.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. Lektury.. Czy nadajesz się na MORSA?. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?. 3.tam gdzie będą pytania z książki będzie napisana w nawiasie książka!. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum, język polski No Comments.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest zawiera 30 pytań.. Najpopularniejsze lektury.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Kto pisał sprawdzian z lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " ?. 278 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2012-05-24 23:06:48Odpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury " Hobbit, czyli tam i z powrotem "?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Sprawdź swoją wiedzę!Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijNie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Tolkiena?Test jest króciutki i prosty.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: lestera napisano 7.11.2019 13:57. zgłoś do usunięcia.. 2012-05-24 23:06:48Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nie była to szka-Download: test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf.. Czy nadajesz się na MORSA?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. Quiz w Poczekalni.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. W jaki sposób zginął smok Smaug?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt