Podziękowanie bogu za zdrowie

Pobierz

Chciałabym podziękować mu również za piękny świat, który mnie otacza.. Teściu wybudził się ze śpiączki, a rehabilitacja w miesiąc postawiła go na nogi.Podziękuj swojemu bogu za wylew, baranie.. Przeczytaj także powiązane artykuły modlitewne:Modlitwa dziękczynna - Ojcze miłosierny, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które tak obficie na nas wylewasz.. Za to że żyjesz podziekuj lekarzom.Dziękuję Bogu za to, że jestem księdzem.. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski - napisał na Facebooku Muniek Staszczyk.Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski.. I za wszelką Waszą pomoc i opiekę!. Kiedy mój teściu leżał w śpiączce w ciężkim stanie w szpitalu, bez szans na przeżycie, rozpoczęliśmy z mężem nowennę.. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, ile to dla nas znaczy.. Matko Boża opiekuj się całą rodziną.. Mój 95-letni ojciec został w marcu 2017 r. potracony przez samochód.. Choć Staszczyk wraca do zdrowia, to jednak nie pojawi się szybko na scenie.. Panie Boże dziękuję Ci za tych wszystkich dobrych ludzi których stawiasz na mojej drodze.. Niech Pan Jezus kolejny raz udzieli mi łaski uzdrowienia, abym mogła odzyskać moje życie, a moi najbliżsi spokój i radość.Ojcze dziękuję Ci za wszystko co dla mnie uprosiles u Boga za każdy dzien mojego życia za załatwienie sprawy która jest Ci wiadoma za dobrego męża Malgorzata 21 maja 2021 o 23:45 Ukochany Ojcze z calego serca dziekuje Ci za wysluchanie mojej prosby i pomoc w waznej sprawie rodzinnej.Dziękuję Ci Maryjo, za łaskę zdrowia dla mojego teścia..

I za zdrowie bardzo ogromnie dziękuję!

Święty, potężny jesteś Panie nasz!. Kochana Święta Rito proś Jezusa Miłosiernego o umocnienie w wierze, o zgodę i zdrowie dla mojej rodziny w Nowym Roku.Podziękowania i Prośby W intencjach wypisanych na kartkach w kościele lub przesłanych przez "Skrzynkę intencji" na naszej stronie internetowej oraz w intencjach wpisanych do "Księgi Pielgrzyma - Prośby i Podziękowania", modlimy się w naszym Sanktuarium Ukrzyżowania na Górze Miłosierdzia w Pakości - Kalwarii szczególnie: - w piątki we Mszy św. o 17.00 w intencjach .Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski.. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.. Wiadomo, dlaczego Muniek Staszczyk trafił do szpitala.. "Dziękuję Bogu, że żyje".. - Dziękuję Bogu za tak wielu szlachetnych ludzi, którzy w ostatnim czasie wypełniali misję, jaką jest troska o zdrowie innych i walka z epidemią.Oryginalny wizerunek Matki Bożej w Ostrej Bramie zdobi srebrny półksiężyc z wygrawerowanym napisem podziękowania za wysłuchanie próśb, złożony jako wotum w 1849 r. W naszym Kościele Matce Bożej ofiarował taki półksiężyc w 2010 roku Kazimierz K. Jest to znak wdzięczności Bogu za życie i zdrowie.Św.Rito, dziękuję Bogu za dar Twojej obecności w moim sercu, za wyproszone łaski..

Dziękuję za zdrowie i przywrócony sens życia.

Chcę podkreślić, że proboszcz parafii, wikariusze i siostry zakonne traktują mnie bardzo serdecznie, opiekują się mną, interesują i wspomagają w starości, przed śmiercią, bo tak trzeba powiedzieć .Muniek Staszczyk miał wylew.. Dziękuję Bogu za wszystko czego doświadczyłem w swojej życiowej przestrzeni.. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję.. Dziękuję za Wszytko co mam i za wszystko co mi dajesz.. O najsłodszy Bożę dziękuję za wszystkie dobre i złe chwile, które mnie ostatnio w życu spotkały.Dziękuję raz jeszcze, za pomoc jaką okazujecie, a bez której moja walka byłaby daremna.. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję - napisał Staszczyk na Facebooku.Święta Rito, proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego powrotu do zdrowia.. Muniek Staszczyk: Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku.. Za to, że doktor dokładnie mnie zbadała i cierpliwie wysłuchała!. To cudowny, gdy budzimy sie rano i nasze oczy patrząna zielone drzewa, kolorowe kwiaty.Dzieciątko Jezus, Maryjo i Św Józefie przeogromnie dziękuję za bardzo pomyślną dzisiejszą wizytę lekarską (której się tak bardzo obawiałam).. 2.Dziękuję Bogu -za mamusię którą jeszcze mam i za męża i dzieci z rodzinami Dziękuję Bogu -za każdy mój oddech -że żyję mimo tylu cierpień pozwalasz mi Boże nie oddalać się od Ciebie - zachowaj mnie Panie -Dziękuję Bogu ,że jest moim Bogiem Karolina..

Panie nasz, Jezu Chryste, ze słowem podziękowania za przywrócone zdrowie.

Po zakończeniu nowenny stał się cud.. Przed Tobą dziś możemy stać.. Dziękuję Ci za wstawiennictwo u Boga za zdrowie mojej Mamy.Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Boga w intencji zdrowia mojej mamy, w trakcie choroby (operacji i trudnego leczenia) i potem przy innych dolegliwościach budzących b. duży niepokój, że to nawrót choroby (po modlitwie ból ustąpił).Bóg dał mi zdrowie, za które jestem mu bardzo wdzięczna.. Dziękuję za daną możliwość i opiekę nad moim wzrastaniem w duchu czyli spełnianiem się mojego powołania.Dziękuję bardzo za wszystkie dary którymi nas obdarzasz.. To dla mnie bardzo ważne.. Dziękuję Bogu że przeżyłam wypadek,że byłeś ze mną.Wiem, że mogę zawsze zwrócić się z prośbą do Ciebie i będę wysłuchany.. Dziękuję Ci za zdane prawo jazdy syna i opiekę nad nim .Bądź pozdrowiona łaski pełna.Pragnę bardzo podziękować św. Ricie za łaski, które otrzymałam za jej wstawiennictwem.. Dziękuję Ci za wszystko, za całe życie, bo wiem, że dzięki temu, co przeżyłem - umacniam się w wierze i chcę to robić nadal.. Doznał wielu obrażeń i licznych złamań - miednicy, barku, żeber, pęknięcia czaszki.Kochana Matko Boża dziękuję za wszystkie łaski jakimi obdarzasz moja rodzinę w szczególności dziękuję za opiekę nad moją córką, która jest po leczeniu onkologicznym i zmaga się z różnymi powiklaniami..

Upros u Boga jeśli to jest zgodne z jego wolą uzdrowienie dla niej.Zbyszku, dziękuję Ci za cierpliwość, wyrozumiałość i mądrość.

Modlitwa błagalna, modlitwa w której oddaje swoje życie Bogu.. "Dziękuję Bogu za to, że żyję".. Za Twoje otwarte serce, i pokarm który mi dajesz na co dzień.Święta Rito dziękuję za wcześniejsze wstawiennictwa i pomoc u Pana Boga.. O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby.. Dziękuję za ogrom prawdziwej i żywej wiedzy, jaką nam przekazujesz, a której nikt na świecie nie uczy.. Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza za wysłuchanie mej prośby, za wstawiennictwo u Pana Boga ,za opiekę i twoje łaski.. Prosimy również o opiekę dla naszej córeczki.. Teraz w tej ciężkiej próbie choroby w naszej rodzinie otocz nas opieką i wstaw się u Pana Boga za nami aby uwolnić się od choroby i utrapień z tym związanych.. Twoja wola sprawiła ze wróciły mi siły, że wracam do rodziny i do pracy.1.. Bardzo dziękuję za życzliwość i troskę tym, z którymi mieszkam obecnie na plebanii.. Były to dwie prośby dotyczące zdrowia mojego ojca i mojego męża.. Za Twoją wiarę we mnie, za dobre oceny, jakie udaje mi się osiągnąć przez Twoją łaskę.. Kasia | 18 maja 2021Za każdy miniony dzień, za błogosławieństwa zesłane z nieba, za zdrowie, za szczęście umiłowanych dzieci - za wszystkie błogosławieństwa Boże z ust składających petycje, należy wysłuchać Pana Boga z wdzięcznością.. Dzięki łasce, nie dzięki nam samym.Dziękuję za spełnienie mojej prośby syn siostry pogodził się z mamą.. 30 lat temu w lipcu '89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie.. 30 lat temu w lipcu '89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać "Warszawę" T.Love'u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rock'a, a także zarobić na dorosłe życie.. Za zwycięstwa i porażki, sukcesy i życiowe klęski, bo to one ukształtowały człowieka jakim jestem dziś i jakiego znają moi bliscy i ci dalsi.Dziękuję Ci Panie Boże za te dary, które mi zesłałeś.. Za to, że zawsze jesteś przy mnie i za to, że mi ufasz i kibicujesz w pielgrzymce do Ciebie.. Krystyna 20/10/2010 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt