Ja i moje przyjaciółki idiotki podcast

Pobierz

Dziękuję Marcie Niedźwieckiej z podcastu "O Zmierzchu" za opiekę merytoryczną nad odcinkiem, a Justynie Mazur z "Piąte nie zabijaj" i "Słuchowiska" za wymyślenie nazwy :) Ta książka to gotowy plasterek na wszystko: na złamane serce, na jesień, na PMS, na poniedziałek, na chwilę, w której nie wiadomo co robić, ale musimy zająć sobie głowę, żeby się nie .Sep 24, 2021O typie parawanie i o idiotkowych grzeszkach, które przez wylane przez nie łzy powinny zapewnić miejsce w niebie (oraz najlepsze prezenty pod choinką).. I o tym, jak im o tym przypomnieć.. Pod tęczową flagą - 27 dec.. Explicit content .Jan 30, 2022Apr 28, 2022Dec 27, 2021"Ja i moje przyjaciółki idiotki" nagrywane przez Joannę Okuniewską, czyli mieszkającą na Islandii Polkę (prowadzi ona również drugi podcast "Tu Okuniewska"), to bowiem dla wszystkich kobiet - i.Złamane serca, miłosne rozczarowania i historie bez happy-endu.. Tu Okuniewska.. Podcastowe kategorie i ich reprezentanci - subiektywny wybór cz. 2.. Czyli historie Twoje i innych mądrych dziewczyn, które miały odwagę się głupio zakochać, a teraz umieją się z tego śmiać.. Czyli historie Twoje i innych mądrych dziewczyn, które miały odwagę się głupio zakochać, a teraz umieją się z tego śmiać.. Złamane serca, miłosne rozczarowania i historie bez happy-endu.. Typ niedostępny.. Global Nav Deschide meniu Global Nav Închide meniu .Apr 8, 2021W maju 2020 roku na podstawie podcastu Okuniewska wydała książkę "Ja i moje przyjaciółki idiotki"..

Ja i moje przyjaciółki idiotki.

Czyli zakończenie podcastu z udziałem gości:Justyny.. Notícias e Política .Jan 21, 2022‎Emisiunea Ja i moje przyjaciółki idiotki, ep.. Potrafi mówić o bardzo trudnych sprawach w bardzo unikalny i prosty sposób zjednujący jej fanów na całym świecie - odcinków jej podcastów odsłuchano łącznie niemal 20 milionów razy!Listen to on Spotify.Listen to this episode from Ja i moje przyjaciółki idiotki on Spotify.. Kilka zabawnych historii o zapominalskich typach, którym się zapomniało, że już są w związku.. Wednesday 09 March 2022: Odcinek o uzależnieniu behawioralnym od seksu i o dysfunkcji z nim związanym .Joanna Okuniewska to autorka dwóch superpopularnych podcastów: Tu Okuniewska oraz Ja i moje przyjaciółki idiotki.. Tu Okuniewska.. 525 str. 8 godz. 45 min.. Ja i moje przyjaciółki idiotki.. Czyli historie Twoje i innych mądrych dziewczyn, które miały odwagę się głupio zakochać, a teraz umieją się z tego śmiać.Poleć nam podcast; Menu.. Artykuły.. Po 3 latach i 50 podcastach, Joanna Okuniewska poinformowała fanów, że kończy nagrywać swoje najpopularniejsze słuchowisko Ja i moje przyjaciółki idiotki.W lutym 2022 roku nie usłyszymy już opowieści Idiotek.Podcasty odsłuchano blisko 20 milionów razy.. Złamane serca, miłosne rozczarowania i historie bez happy-endu..

Tu ...Apr 27, 2022Ja i moje przyjaciółki idiotki.

W 2020 roku na podstawie podcastów Okuniewska wydała książkę, która świetnie przyjęła się nie tylko wśród .Nov 5, 2021Ja i moje przyjaciółki idiotki.. Kup książkę.. Typ Świerszcz.. Ja i moje przyjaciółki idiotki.. Odcinek o uzależnieniu behawioralnym od seksu i o dysfunkcji z nim związanym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt