Prezentacja sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego

Pobierz

KONTAKTY Tabela składała się z 4 kolumn (paragraf, zadania, forma realizacji, czas).. Jednocześnie jestem przekonany, że praca nad sobą i swoimi dokonaniami dydaktycznymi wcale nie dobiegła końca i wiele jeszcze rzeczy przyjdzie mi się nauczyć w naszym nieustannie zmieniającym się świecieSprawozdanie opisowe tworzysz opisując zadania podjęte w czasie trwania stażu.. Jeśli potrzebujesz wsparcia pomocy w tym zakresie - konsultacje ze mną znajdziesz tu.. Konstruowanie sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego (szkolenie) 3.. Prezentacja znajduje się w BIBLIOTECZCE.6 days agoPrzedstawiam Państwu swoje sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego (matematyka) Stara Wojska, 12 czerwca 2006r.. Możesz także pobrać prezentację przygotowaną do webinaru "Jak napisać sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego?".. § 7. ust.. § 7 ust.. Moszczenica .. i ukończyłam w 2005r.. Staż na nauczyciela dyplomowanego rozpoczęłam w 2001r.. Przez cały okres stażu uczestniczyłam w realizacji zadań .Początek nowego roku kalendarzowego to dobry czas na rozpoczęcie pisania sprawozdania z planu rozwoju zawodowego.. Bezpieczeństwo i higiena pracy (szkolenie) 4.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego odbywającego staż na stopień nauczyciela mianowanego za okres od września 2018 r. do stycznia 2019 r. Plan rozwoju zawodowego realizowałam systematycznie i zgodnie z ustalonym harmonogramem..

... Konstruowanie sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego (szkolenie) 3.

Bezpieczeństwo i higiena pracy (szkolenie) 4.. Poszerzanie zakresu wiedzy.Plik Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego.doc na koncie użytkownika fjoanna • folder Awans zawodowy - nauczyciel mianowany • Data dodania: 30 sie 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego sporządziłam na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U.. Dąbrowica Duża.. 2, pkt 1.. Przygotowanie sprawozdań.Poniżej przedstawiam moje sprawozdanie z realizacji zadań ujętych w planie rozwoju zawodowego oraz ich efekty.. 2 pkt 6 § 7 ust.. A Y X 2 g m 1 p SPRAWOZDANIE F Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO mgr Anna Rychlicka E Informacje o stażu: NAUCZYCIEL STAŻYSTA: mgr Anna Rychlicka STANOWISKO: nauczyciel bibliotekarz OKRES STAŻU: 01 § 6 A§ 7 ust.. Złożyłem sprawozdanie u dyrektora szkoły oraz przygotowałem teczkę "awans zawodowy".. Na początkuDec 1, 2021Aug 25, 2021SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA KONTRAKTOWEGO UBIEGAJĄCEGO SIĘ O AWANS NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA MIANOWANEGO IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA - NAZWA SZKOŁY - STANOWISKO PRACY IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA STAŻU CZAS TRWANIA STAŻU Staż na nauczyciela mianowanego rozpoczęłam … w …., który trwał w tej placówce do ….Sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego - przykładowe zapisy Anna Kiełb 2021r..

Sporządziłem sprawozdanie z realizacji planu.

2 pkt 7 Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego § 7 ust.. Justyna Chazan.. Zgodnie z zapisami w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli "Nauczyciel składa dyrektorowi szkoły sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego, uwzględniające efekty jego .1 Wstęp SPRAWOZDANIA Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO W okresie odbywania stażu, realizując plan rozwoju zawodowego, uwzględniłem specyfikę, typ i rodzaj szkoły, programy szkolne (koncepcję pracy lub program rozwoju, program wychowawczy, program profilaktyki) oraz własne kwalifikacje i umiejętności związane z pracą dydaktyczno wychowawczą.1.Dokumentowanie rozwoju zawodowego.. ROZWOJU ZAWODOWEGO .. Terminy Sprawozdanie należy napisać i oddać dyrektorowi nie później niż 7 dni od dnia zakończenia stażu.. W sprawozdaniu zostały przedstawione działania, jakie podjęłam, aby spełnić wymogi określone dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela kontraktowego oraz w pełni móc realizować własne ambicje zawodowe.Kierując się wymogami reformy oświaty, przy pomocy opiekuna stażu, opracowałam plan rozwoju zawodowego, który dotyczył następujących aspektów: Plan ten w pełni zrealizowałam, a nawet podjęłam się dodatkowych zadań, które wyniknęły w czasie trwania stażu..

KONTAKTY ... Konstruowanie sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego (szkolenie) 3.

Przedstawienie sprawozdania może być zgodne z niezbędnymi wymaganiami do otrzymania stopnia nauczyciela kontraktowego Struktura wypowiedzi: jasna i przejrzysta, konkretna przyciągająca uwagęJęzyk angielski, Sprawozdania Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego na nauczyciela mianowanego - język angielski.. 4 ust.5 Rozporządzenia MEN z dnia 26 lipca 2018r.w sprawie uzyskiwania awansu zawodowego przez nauczycieli Nauczyciel składa dyrektorowi szkoły sprawozdanieSzczegółowe sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego.. 2 pkt 8 O mnie Kilka słów o mnie: Sylwia Grochowska, lat 30, mama 12 -letniej Zuzanny, 4-letniego § 7Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego - dyplomowanie Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela mianowanego ubiegającego się o stopień nauczyciela dyplomowanego Czas trwania stażu: 01.09.2017 - 31.05.2020r.. Podobnie też napisałam sprawozdanie.. Małgorzata Galanciak ZSO Stara Wojska SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGOPlan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego pisałam w tabeli.. Autoprezentacja na nauczyciela mianowanego.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU ROZWOJU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA STAŻYSTY UBIEGAJĄCEGO SIĘ O STOPIEŃ AWANSU NAUCZYCIELA KONTRAKOTWEGO Imię i nazwisko stażysty: Agnieszka Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda Miejsce zatrudnienia: Okres trwania stażu: 10.09.2018 - 09.09.2019 Imię i nazwisko opiekuna stażu: MichalinaNiniejsze sprawozdanie obejmuje okres dziewięciu miesięcy mojej pracy pedagogicznej..

Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego za okres stażu.

Poznanie wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela dyplomowanego.sprawozdania z planu rozwoju zawodowego Nauczyciel stażysta powinien być poinformowany o czasie i miejscu posiedzenia komisji na 14 dni wcześniej.. Systematycznie gromadziłem materiały mające na celu udokumentowanie wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela dyplomowanego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt