Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie strukturę użytkowania ziemi w kanadzie

Pobierz

Wyjaśnienie: Wartość eksportu (wykres po lewej) Francja ma niższą jedynie od Niemiec i Holandii.Fawele to dzielnice nędzy w razylii.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ……….. 16 Podkreśl nazwy zwierząt żyjących w wilgotnych lasach Amazonii.. w środkowym Meksyku i zachodniej Kanadzie.. Plis potrzebne,daje naj!. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres _____, .. _____ _____ 15.. Zaznacz prawidłowe dokończenie zdania.. Zadanie 5 Zadanie.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. 0-3 p. a) Mniej .5.. A.Uzupełnij tabelę.. D. w północnej Kanadzie i na półwyspie Jukatan.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. Przepisz tylko te prawdziwe.. W centralnej Australii wydobywa się głównie A. rudy żelaza i manganu.Zadanie 24.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ______, o czym świadczy 14.. 0-3 p. a) Mniej turystów przyjeżdża do krajów położonych w Ameryce _____.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ______ 14 Wymień 4 surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. (2 pkt) Na wykresach przedstawiono strukturę użytkowania ziemi w wybranych krajach w 2002 r. Każdemu z wykresów przyporządkuj właściwy kraj, wybierając spośród podanych poniżej.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie..

Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.

Wzdłuż wschodnich wybrzeży Ameryki Południowej płynie chłodny Prąd Brazylijski.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. Ich średnia wielkość wynosi około 190 ha.. answer choices (A) Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres A.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ______, o czym świadczy _____ 14. a) Największy system górski położony w zachodniej części Ameryki Północnej to _____.. 0-3 p. a) W 2005 roku do Argentyny przyjechałoNa podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. 2, 4, 5 13.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. a) W 2005 roku do Argentyny przyjechałoNa podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. 0-2p Klimat Strefa roślinna okołobiegunowy umiarkowany 13 Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres _____, o czym świadczy _____ _____ _____ 14.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta Ondesan Wykres B, o czym świadczy to, że dużą część Kanady zajmują nieużytki.. _____ _____ 15.Na podstawie analizy danych zawartych w tabeliuzupełnij zdania..

Na podstawie wykresu i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.

Oceń prawdziwość informacji.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. (B) Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres B. (C) Świadczy o tym duży udział lasów i nieużytków.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. 0-3 p.Zaznacz podpunkt, w którym prawidłowo zestawiono nazwę regionu Oceanii z położonymi w nim wyspami.. B. w rejonie Wielkich Jezior i na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych.. Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. Głównie na północy, gdzie przez cały rok jest lód i śnieg Szukasz opracowanych krok po kroku rozwiązań zadań z przedmiotu Geografia?Struktura użytkowania ziemi Mapa struktury użytkowania ziemi w Rumunii (1970 rok): zielony - lasy błękitny - mokradła, delty rzek różowy - uprawa zbóż (głównie pszenicy i kukurydzy, buraków cukrowych, słoneczników liliowy - winnice i sady żółty - zróżnicowane uprawy, pastwiska brązowy - uprawy ogrodnicze13.. C. w Górach Skalistych i na Półwyspie Kalifornijskim.A.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres______, o czym świadczy_____ _______________________________________________________ _______________________________________________________N a podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie..

...Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.

0-3 p. a) W 2005 roku do Argentyny przyjechało _____ turystów.. A. Mikronezja - Wyspy Marshalla.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ______, o czym świadczy 14.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane Stanach Zjednoczonych.. Strukturę użytkowania ziemi w Stanach Zjednoczonychprzedstawia wykres _____, o czym świadczy _____ _____ _____ 14.Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Kanadzie.. w środkowym Meksyku i zachodniej Kanadzie.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres _____, o czym świadczy _____ 10.. C. w Górach Skalistych i na Półwyspie Kalifornijskim.. , o czym świadczy 5.. Strukturę użytkowania ziemi w Stanach Zjednoczonych przedstawia wykres _____, o czym świadczy _____ .. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. 0-2 p. helikonia, sekwoja, małpa czarnogłowa, palisandrowiec, jaguar, grizzly, storczyk, pirania, anakonda, mahoniowiec Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedsta-wia wykres , o czym świadczy .Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. 0-3 p. a) W 2005 roku do Argentyny przyjechałoZad.10Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. P F Zadanie 7 (0-1 pkt) Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie: Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ..

... Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.

15 Na podstawie analizy danych zawartych w tabeliuzupełnij zdania.13Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. Zaznacz zestaw, który zawiera numery zdań będących prawdziwymi informacjami dotyczącymi środowiska przyrodniczego Ameryki.. Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Stanach Zjednoczonych.. Zaznacz P, jeśli informacja jest prawdziwa, lub F, jeśli jest fałszywa.. b) Więcej turystów przyjeżdża do krajów .Na podstawie wykresów i własnej wiedzy zaznacz dwa poprawne zdania (A lub B oraz uzasadnienie czyli C lub D).. Kolejne zdania należy uzupełnić w następujący sposób (wpisane informacje pogrubiono): A.. C. Polinezja - Wyspy Salomona.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres ______, o czym świadczy _____ _______________________________________________________ _______________________________________________________ 14. a) W 2005 roku do Argentyny przyjechało _____ turystów.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnij zdanie.. Strukturę użytkowania ziemi w Kanadzie przedstawia wykres _____, o czym świadczy _____ .w tym sektorze gospodarki odgrywają, podobnie jak w Kanadzie, farmy - wielkie prywatne gospodarstwa.. Zadanie 4 Otwórz podręcznik na str. 143. a ) Przyjrzyj się strukturze użytkowania ziemi w USA.. Nowa Zelandia - Wyspy Cooka.. Wskaż dwie przyczyny, które skłaniają firmy przemysłu zaawansowanych technologii do lokalizacji przedsiębiorstw w Dolinie Krzemowej.. Strukturę użytkowania ziemi w Stanach Zjednoczonych przedstawia wykres ______, o czym świadczy _____________________________________ Zad.11Wymień dwa surowce mineralne wydobywane w Kanadzie.. Oceń prawdziwość poniższych zdań.. Na podstawie analizy danych zawartych w tabeli uzupełnij zdania.. 1.Uzupełnij zdania, wpisując odpowiednie informacje.. Wykres A.Na podstawie wykresów i własnej wiedzy uzupełnijzdanie.. W 2018 roku Francja zajmowała trzecie miejsce w Unii Europejskiej zarówno pod względem wartości eksportu, jak i wartości importu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt