Czy można wysłać list bez nadawcy

Pobierz

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 2019-12-08 23:28:42Czy można wysłać na poczcie list bez wypełnienia nadawcy?. Wprowadzone zmiany mają uprościć cały proces wysyłki listu poleconego na Poczcie Polskiej.. Przyjmą mi w okienku?. .Najlepiej wysłać listem zwykłym - nie trzeba pisać wówczas kto nadaje list.. Witam.. Nie chcę wdzięczności.. 2011-01-19 15:37:47 Czy mogę wysłać list nie podając nadawcy ?. (grupy dyskusyjne i listy mailingowe) 21 odpowiedzi Era Mail - kalkulacja ilosci kB a praktyka.. Przygotować list.. Możesz tak jedynie wysłać przesyłkę nierejestrowaną, tzn list zwykły, wrzucany do skrzynki.Wysokość opłaty za list polecony: bez zmian.. Chciałbym zrobić pewnej osobie niespodziankę i wysłać jej w prezencie płytę.. Szkoła - zapytaj eksperta (930) Szkoła - zapytaj eksperta (930) Wszystkie (930) Język angielski (684) Język polski (0) Matematyka (0) .Przesyłka bez nadawcy .. Sęk w tym, że nie może wiedzieć od kogo to jest.. W przypadku paczki nie da się wysłać bez podania nadawcy.. Znam jego wszystkie dane ale nie chcę podać swoich takie jak adres, imię, nazwisko.. Co najwyżej można podać zmyślone imię i nazwisko i adres.Przy nadawaniu listu poleconego, lub paczki, nie przyjmą Ci tego na poczcie, jeśli w ogóle nie podasz danych nadawcy.. Planowałam napisać zamiast nadawcy zmyślony .Orientuje się ktoś, czy da się obecnie jakoś wysłać paczkę anonimowo?.

Czy można wysłać na poczcie list bez wypełnienia nadawcy?

Kiedyś kojarzę, że dałoby się wysłać jako list zwykły, ale teraz nie orientuję się za bardzo.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jeśli wysyła się list to musi być podany adres nadawcy ?W takiej sytuacji można złożyć na poczcie skargę.. 2011-01-18 09:11:39 Czy do świętego mikołaja można wysłać paczkę ?. Jedyne co się da to wpisać fałszywe dane.Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: czy można wysłąc list bez podania nadawcy?. W polach listy należy wybrać remailery - w podanej uprzednio liczbie.Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa NIP: 525-000-73-13, KRS: Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy kapitał zakładowy: 774.140.000, w całości wpłaconyJesli rzecz, którą wysyłasz nie przekroczy wagi 2kg i nie jest wielka, to mozesz ją nadac jako list, a nie jako poczkę, wtedy jeśli jest to zwykły list ekonomiczny to nadawcy nie musisz podawac, w liscie poleconym tylko konieczny jest nadawca.Witam,czy można wysyłać z komórki smsy tak,aby odbiorcy nie ukazywał się nr nadawcy,podobnie jak z zastrzeganiem identyfikacji .. 2018-08-23 13:43:54 Czy można wysłać na poczcie list bez wypełnienia nadawcy ?. Szkoła - zapytaj eksperta (858) Szkoła - zapytaj eksperta (858) Wszystkie (858) Język angielski (643) Język polski (0) Matematyka (0) .nawet gdyby ci przyjeli na poczcie list bez adresu nadawcy na kopercie to nic ci to nie da bo odbiorca na kopercie będzie miał nr przesyłki a z tym nr sprawdzi sobie w internecie lub na poczcie kto jest nadawcą.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Czy można wysłać list nie podając danych nadawcy?.

Jak wysłać list polecony od 1 maja 2021?

Mam do wysłania ksiązkę o wymiarach 13 x 20 o wadze poniżej 250 g. Chciałbym ją, jeżeli to możliwe, z pewnych przyczyn wysłać anonimowo.. Aby wysłać list polecony, począwszy od 1 maja 2021, wystarczy: 1.. Mam kolegę na drugim końcu Polski i poprosił mnie abym wysłała mu swoją książkę.. Za każdą odpowiedź bardzo dziękuję ;) To .Warunkiem nadania przesyłki rejestrowanej jest podanie danych nadawcy.. Pytania .. To ma być prezent dla kogoś ( anonimowo).. Czy jest taka opcja aby wypełnić tylko dane odbiorcy?. W razie niedostarczenia przesyłki nierejestrowanej klient nie składa reklamacji, lecz skargę w dowolnej placówce pocztowej.W polu tekstowym From: można teoretycznie podać dowolnie zmyślony adres nadawcy, jednak większość serwisów pośredniczących nie dopuszcza nieprawidłowych adresów.. Dlatego zaleca się pozostawić to pole puste.. Pytania .. Pytania .. Szkoła - zapytaj eksperta (945) Szkoła - zapytaj eksperta (945) Wszystkie (945) Język angielski (693) Język polski (0) Matematyka (0) .Da wysłać się paczkę bez podania swojego adresu?. 2018-12-04 00:08:31Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Czy list można wysłać, nie podając danych nadawcy ?. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Mimo że list zwykły jest przesyłką nierejestrowaną i nadawca nie otrzymuje potwierdzenia, że go nadał, to konsumentowi przysługuje złożenie skargi na nienależyte wykonanie usługi przez pocztę..

2018-12-04 00:08:31 czy można wysłąc list bez podania nadawcy ?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt