Gdzie byłeś na wakacjach po niemiecku

Pobierz

Co tam robiłeś 6.. Bardzo wtedy wypocząłem.Język niemiecki.. Zwiedzałem Pałac Kultury.. Z kim byłeś na wakacjach.. Minimum słów to 60 ( nie może przekroczyć w dół ) maksimum 100 ale może przekroczyć, lecz niewiele.Wie war dein Urlaub/ deine Ferien?. 7 poznałam nowych znajomych Ich habe neue Freunde/Menschen kennen .Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. an die Ostküste - nad wschodnie wybrzeże.. Byłam na wakacjach w górach zakopane na 2 tygodnie zwiedzaliśmy tam chodziliśmy na basen był czas wolny dla siebie byliśmy też w sklepach.. rozwiązane.. Jak długo byłeś na wakacjach.. Opowiedz, jak spędziłeś/spędziłaś wakacje: gdzie byłeś/byłaś, kiedy, jak długo i co robiłeś/robiłaś (2 informacje).. :d .. Na poczatku wakacji wyjechałem z kolegami nad jezioro.. "napisz gdzie byłeś/byłaś na wakacjach co robiłeś i ile tam byłeś po angielsku.. 2011-09-02 15:55:20; Napisz godziny po niemiecku 2010-04-07 20:46:05; Zadanie ustne z polskiego.Gdzie najchętniej spędzasz wakacje?. Spędziłam je na prawde bardzo dobrze i miło je wspominam.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa gdzie byłeś na wakacjach 38 w słowniku online PONS!. Ma być 6 zdań .. Jaka była Pogoda.Co robiłeś w wakacje Gdzie byłeś Jaka byłą pogoda wszytko po niemiecku daje naj!. Odpowiedz na pytania: 1.Gdzie spędziłeś wakacje?. Gimnazjum.. (Jak spęziłeś te wakacje ?.

Z kim byłeś na wakacjach.

Czym pojechałeś na wakacje 5.. Czym pojechałeś na wakacje 5.. W wolnym czasie gram w squasha.Start studying niemiecki czynności związane z wakacjami.. 6.Czy mi się podobało?Gdzie byłeś na wakacjach?. 5.Co zwiedziliście?. Pytania po niemiecku - przykłady.. 3.Gdzie nocowałeś?. Czym pojechałeś na wakacje 5.. Skoro już wiesz, jak tworzy się pytania po niemiecku - to teraz czas na przykłady!. Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.. thx ( (: Odpowiedz.Witam.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Napisz gdzie byłeś na wakacjach niemiecki (Kraków) 1 Zobacz odpowiedź .. Co tam robiłeś 6.. Question from @Marian504 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPrzetłumacz na niemiecki : (pytania dotyczące wakacji) - Gdzie byłeś na wakacjach ?- Z kim byłeś na wakacjach ?- Czym byłeś na wakacjach ?- Co robiłeś na wakacjach ?. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.Napisz wypracowanie na temat gdzie byłeś na wakacjach (min.160słów) Pytania:-Wie hast du die Sommerferien verbracht?. napisz gdzie i z kim byleŚ , kogo poznaŁeŚ i co robiŁeŚ.. (kiedy) Wie lauge?. 2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o wakacjach?. )-Mit wem ?napisz list z wakacji do niemieckiego kolegi .. Byłam tam 10 dni .Szkoła podstawowa..

2.Z kim byłeś na wakacjach?

xd Jak by co byłam na wakacjach nad morzem z kolonią .. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz po niemiecku opis swoich wakacji: gdzie byłeś, z kim, co robiłeś, co sie ciekawego wydarzyłoNapiszesz co robiłeś na wakacjach po niemiecku?. - Większość wakacji spędzam nad morzem.. Tutaj znajdziesz 20 bardzo ważnych i najbardziej podstawowych pytań po niemiecku.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Większość z nas na pytanie " Gdzie byłeś 12 września" czy w jakikolwiek inny dzień, odpowie: "Nie pamiętam, ale mogę sprawdzić".. Napisz wypracowanie na temat tego gdzie byłeś w wakacje.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. A poniżej znajdziesz kilka .- Jakie masz plany na lato?. - Gdzie wolisz spędzić wakacje?. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.. 4.Co robiliście?. Jak tam Twój urlop/wakacje?. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz co robiłeś w wakacje?. Napisz gdzie byłeś na wakacjach , co robiłeś , z kim i jak długo tam byłeś .. (dokąd wyjechałeś) -Wann?. W tej lekcji nauczysz się, jak ubrać w słowa i opisać wakacje/urlop po niemiecku.Napisz w 5-10 zdaniach po niemiecku gdzie byłeś na wakacjach ( w czasie przeszłym ), uwzględnij pytania: - gdzie byłeś - jak długo - z kim - co tam robiłeś - czy ci się tam podobalo Ja bylam nad morzem i w Chorwacji jeśli ktoś ma coś takiego proszę o szybką odpowiedź pierwsza prawidłowa odp i daje 35 pkt..

Jak długo byłeś na wakacjach.

w czasie przeszłym .. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz wypracowanie na temat wakacji 2018-09-03 00:00:15("Spaß" to odpowiednik polskiego "dobrze sie bawilismy", "Spielen" oznacza zabawe dziecieca albo w gry) 5 moja koleżanka złamało sobie palec jak skakała do wody na główkę Meine Freundin/Bekannte hat ihren Finger gebrochen, als sie kopfüber ins Wasser gesprungen ist./bei einem Kopfsprung.. Napisz po niemiecku gdzie byłeś na wakacjach, co robiłeś czy dobrze je spędziłeś MÓJ PRZYKŁAD : Ja byłam na wakacjach w Kołobrzegu, byłam razem z rodzicami i młodszą siostrą.. ans Meer / an die Ostsee - nad morze / nad morze Bałtyckie.. in die Wüste - na pustynięJak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Napisz wypracowanie po polsku lub po niemiecku, a potem poproś kogoś o przetłumaczenie lub ewentualną korektę ‍️‍️ damian20084 czeka na Twoją pomoc.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj .. mam napisac po niemiecku najmniej 120 znakow pomocy.A jak tworzy się niemieckie zdania?. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Z kim byłeś na wakacjach.. - Gdzie byłeś podczas wakacji?. - Byłem .. - Dokąd pojechałeś ?.

- Gdzie byłeś na urlopie?

Question from @Elbii4 - Liceum/Technikum - Język niemieckiNapisz pocztówkę po niemiecku z Rzymu.. rozwiązane.. Kliknij tutaj: budowa zdania niemiecki po więcej informacji.. Ja wakacjach byłem w Warszawie.. Od czterech lat uczę tego języka.. Jak długo byłeś na wakacjach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt