Wakacje mikołajka quiz

Pobierz

Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Wakacje Mikołajka.. Szukaj.. wg Andrzejt.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Mikołajek, Joachim, Euzebiusz, Maksencjusz, Alcest, Ananiasz….. Bilety Opis Recenzje.26.90zł.. Gdzie odbywa się akcja?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. "Mikołajek" - test 1.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Mikołajek i jego przyjaciele mieszkają: Mikołajek - quiz ze znajomości cyklu książek o Mikołajku DRAFT.. Co robisz?. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Udostępnij.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Słyszysz dźwięk budzika.. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. terazlekcja.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. wg Amibie2011.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Udostępnij.. Kim jest Bunia answer choices Mamą Mikołajka Ciocią Mikołajka Babcią Mikołajka Koleżanką mamy Mikołajka Question 3 30 seconds Q.. Wyrażeniem siebie i swoich emocji.. wg Szczurekbiszkop.. Wakacje Mikołajka.. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.Mikołajek na wakacjach.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" Izabella_Kurowska2 4 lata temu 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 11 Super!.

się już wakacje.

Novii 4 miesiące temu.. Udostępnij.. Polub nas na Facebooku!. Polę, Kasię, Irka, Kosmę.. Żaden budzik ani wybuch bomby atomowej mnie nie zbudzi.. Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. Kto był najgorszym uczniem w klasie?. Tata Mikołaja, przebywając na plaży: D. grał w siatkówkę.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266616 razy.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Rozwiąż test i sprawdź!. Gotfryd Rufus Alcest Kto z chłopców ma bogatego tatę?. Z kim z bajki "Koralina i tajemnicze drzwi" móg.. 3) Kim był Rosół?Jak dobrze znasz książkę ,,Mikołąjek" ?. Super quiz.Bardzo lubię Mikołajka.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. z Warszawy.. Po tym co zobaczysz na obrazkach stwierdzimy, c .Test z treści lektury "Wakacje Mikołajka".. W rolach głównych: Mathéo Boisselier,Valérie Lemercier,Kad Merad.Wakacje Mikołajka.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Plik Wakacje Mikołajka Test.docx na koncie użytkownika julcia871 • folder Lektury • Data dodania: 3 paź 2017.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. Jaką ksywę ma wychowawca klasy Mikołąjka?. Skomentuj.. Mikołajek Połącz w pary..

W końcu nadeszły wakacje!

Jak miał na imię główny bohater lektury?. Mikołajek - quiz ze znajomości cyklu książek o Mikołajku DRAFT.. 2014 | 7+ | 1 godz. 33 min | Filmy familijne i dla dzieci.. by terazlekcja.Feb 5, 2022Quiz nadesłany przez Panią Aleksandrę Bazydło na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Skomentuj.. Tylko osoby 16+ przejdą ten test!. Jak Mikołajek nazwał psa którego znalazł?. dodany: 2011-08-10 21:13:57, przez: Jessica.Mikołajek - test znajomości lektury.. Wakacje Mikołajka.. Przez lata książki ukazywały się w niezmienionej szacie graficznej - ten charakterystyczny kwadratowy format rozpoznawał .Mikołajek Test.. Jest wietrzny dzień a za oknem pada.. Świetną zabawą.. a) No bo co w końcu, dwa kurczaki!. POLSKA!. Sprawd ź cofnij .Mikołajek na swoją babcię mówi: A. Babunia B. Babusia C. Bunia Sample Question Czym jest dla Ciebie Hip-Hop?. Wakacje!. test z Mikołajka Znajdź parę.. Kogo Mikołajek poznaje na wakacjach (2 poprawne odpowiedzi)?. wg Weronika800w.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Lubisz CzasDzieci.pl?. Śpię dalej.. Klasa 3 Klasa 4 Książka Mikołajek.. W końcu!1.. Czy Chłopiec lubi ANANIASZA?Na jedno pytanie odpowiedzieć możesz w 45 sekund, przez co test będzie trwał maksymalnie 15 minut (tyle co w szkole).. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Mikołajek - Test 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?.

Akacje wakacje akacje bo takie są właśnie wakacje.

Ireneusza, Fabrycego, Kosmę i Iwa.. 339 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. deszcz ja ci coś opowiem a to uspokoi cię.. Gotfryd Joachim KleofasJan 31, 2022O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Szukaj.. Ich przygody bawią polskich czytelników już od pół wieku!. a) Pan Bongrain b) Rosół c) Escarbille d) Maksencjusz 2) Jak brzmiało ulubione powiedzenie Mikołajka?. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. Czy Mikołajek lubi swoich kolegów?. Zdrap swój outfit na .Mikołajek - Quiz 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. To imiona najpopularniejszych łobuziaków w historii literatury dziecięcej.. 0 plays.Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury wakacje mikołajka': 10000+.. Skąd pochodził Iwo?. c) No bo co w końcu, kurcze blade!. Dobrym źródłem pieniędzy.. Panna_Osmiornica 7 miesięcy temu.. Pan Bledurt Mikołajek Kleofas Jak nazywał się najlepszy kolega Mikołajka?. Jest słoneczny dzień lecz wakacje kończą już się coś ci opowiem to uspokoi cię.1 day agoPreview this quiz on Quizizz.. d) No bo co w końcu, kurcze pieczone!. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury..

Przyjeżdżają do nas atrakcje wakacje akacje wakacje.

* promocja trwa do 30-06-2022.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Mikołajek z rodziną rusza na plażę, gdzie przeżywa niezapomniane przygody i poznaje nowych przyjaciół.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Mikołajek - quiz ZAPISZ SIĘ!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt